Battlefield 2042 Takım Yönetimi Modu İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

DICE sonunda Battlefield 2042 oyununun beşinci sezon güncellemesinde oyunun takım yönetimi tarafını iyileştiriyor.

Stüdyo, bugün Takım Yönetimi ve Takım Emirlerine gelen iyileştirmelerin bir ön izlemesini yaptı. Artık her takımda farklı üyeler oluşturmayı ve onlarla bir araya gelmeyi mümkün kılacak yepyeni bir Takım menüsü olacak.

Şimdikinin aksine, oyuncular hangi kadroya katılacaklarını seçebilecek ve her seçimde hangi oyuncuların yer aldığını kontrol edebilecek. Operatörlerin yapısını hızlı bir şekilde bulmak için katılmadan önce sınıf simgeleri de burada görüntülenecek. Takım lideri, bu rolü üstlenmesi için başka birini de atayabilecek.

Takım Emirleri sezonun ilerleyen zamanlarında gelecek ve bu sonunda oyunculara takım liderleri tarafından verilen emirleri yerine getirmeleri için teşvik verecek. Takımlar, serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, takım lideri tarafından verilen bir saldırı veya savunma komutunu kabul edip tamamlarsa, takımdaki herkes koordinasyon için bonus XP alacak.

Battlefield 2042 Sezon 5 güncellemesinin yeni bir harita ve bu takım yönetimi uygulamasının ilk yarısı ile Haziran ayı başlarında çıkması planlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*