Beşiktaşlı Futbolcu Hadziahmetovic: Deplasmana Avantajlı Skorla Gidiyoruz

Beşiktaşlı futbolcu Amir Hadziahmetovic, 3-1 kazandıkları KF Tirana maçının ardından yaptığı açıklamada, “Deplasmana daha avantajlı bir skorla gidiyoruz” dedi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2’nci Ön Eleme turu ilk maçında sahalarında 3-1 mağlup ettikleri KF Tirana mücadelesinin ardından basın mensuplarına konuşan Bosnalı futbolcu, “Maçın genelinde iyi bir maç çıkardığımızı düşünüyorum. 90 dakika boyunca maçı kontrol ettik. Son dakikalarda bulduğumuz 3. gol, skoru bizim açımızdan daha avantajlı hale getirdi. Deplasmana daha avantajlı bir skorla gidiyoruz” diye konuştu.

Hadziahmetovic, bugünkü maça farklı bir sistem üzerinde çalışarak sahaya çıktıklarını ifade ederek, “Farklı sistemler üzerine çalıştık. Farklı sistemler deniyoruz. Bu da onlardan biriydi. Burak hoca da yeni fikirler getiriyor. Herkes de kendisini dinliyor, kendisine saygı duyuyor. Bu maç için bu şekilde farklı bir şey denemiş olduk” şeklinde konuştu.

Siyah-beyazlı futbolcu son olarak, kamp süreciyle ilgili, “Bence çok iyi bir sezon başı hazırlığı geçirdik. Ben de kariyerimin en zor sezon başı hazırlığını geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu iyi çalıştığımızı gösterir. İlk maç olsa da bu görüntüyü 90 dakikaya yayabileceğimizi gösterdik” dedi.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir