Canan Kaftancıoğlu: ‘Hilal Kaplan’ın Özel Hayatı Beni İlgilendirmiyor’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, çeşitli iddialarla gündeme gelen gazeteci Hilal Kaplan hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 

İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılması için mücadele veren ve iktidara yakın Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, temmuz ayında akademisyen Süheyb Öğüt ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Geçen hafta ise Milat Gazetesi’nde Emre Efser ismi ile yazan Tevfik Emre Sarı ile hayatını birleştirdiği ortaya çıktı.

Sarı’nın FETÖ dosyalarında adının geçtiği için hem sosyal medya hesaplarında hem de Milat gazetesindeki yazılarında Emre Efser ismini tercih ettiği iddia edildi. Patronlar Dünyası’nın haberine göre; Kaplan’ın eski eşi Süheyp Öğüt ve yeni eşi Tevfik Emre Sarı’nın yakın arkadaş oldukları ortaya çıktı. Üçünün mutlu günlerinde çektirdikleri fotoğraf gündeme geldi.

Kaftancıoğlu’nun paylaşımı şu şekilde: “Hilal Kaplan’la ilgili neden bir şey yazmıyorsun diye soranlara: Kimsenin özel hayatı Hilal Kaplan’ı ilgilendirmeyeceği gibi, Hilal Kaplan’ın özel hayatı da beni hiç ilgilendirmiyor ve söz hakkı bulmuyorum. Aksi durum Hilal Kaplan’la aynı yerde hizalanmama sebep olur ki istemem.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*