‘EN AZ 4 VEKİL ALIRIZ’ DİYEN İYİ PARTİLİ SUNAT’A, 5’İNCİ SIRADAKİ ADAYDAN SİTEM

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat, 1’inci sıra milletvekili adayı olarak gösterildiği Manisa’da, tüm adayların katılımıyla basın toplantısı düzenledi. Konuşmasında En az 4 vekili çıkarırız diyen Sunat’a, 5’inci sıra milletvekili adayı Opr. Dr. Gürhan Özcan sitemde bulundu. Özcan, 5 almayı düşünüyoruz deseydiniz. ‘Ben bu partiye çok fazla milletvekili alalım’ diye girdim. Manisa’da en çok oy potansiyeli olan kişi olarak girdim. Beni yediniz şu an dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve partinin seçim işleri başkanı Şenol Sunat, 1’İnci sıra milletvekili adayı olarak gösterildiği memleketi Manisa’ya gelerek, seçim çalışmalarına başladı. Partililer tarafından Yunusemre ilçesinin girişindeki bir otel önünde karşılanan Sunat, daha sonra geçtiği partisinin il başkanlığında, tüm adayların katılımıyla basın toplantısı düzenledi. Açıklamasında Manisa’nın kronikleşmiş tüm sorunlarını bildiklerini ve iktidara geldiklerinde çözeceklerini belirten Sunat, Manisa’nın hak ettiği değeri görmesi için tüm hemşerilerinin oyuna talip olduklarını söyledi. Sunat, Manisa’da göreceksiniz çok büyük bir fark atacağız. En az 4 vekili çıkarırız diye düşünüyorum. Hepsini almayı düşünüyorum dedi.

İYİ Partinin Manisa 5’inci sıra milletvekili adayı olan Opr. Dr. Gürhan Özcan, Sunat’ın bu sözleri üzerine, 5 almayı düşünüyoruz deseydiniz. ‘Ben bu partiye çok fazla milletvekili alalım’ diye girdim. Manisa’da en çok oy potansiyeli olan kişi olarak girdim. Beni yediniz şu an diyerek, sitemde bulundu. Sunat, ise bu defa Ben en az dedim zaten karşılığını verdi. Özcan da bunun üzerine Ben 5 diye söyleyeyim. Manisa’da dokunmadığım kişi yoktur. Her yerde oy potansiyelim vardır. Sadece iyi parti değil, tüm partilerden çok iyi oy alacağım. Ben 5 hedefi koyuyorum. 6’yı zorlarız diyorum. Ankara tanımıyor ama Manisa beni tanıyor dedi.(DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir