Kılıçdaroğlu o pankarta cevap verdi: Hayatı paylaşmaktan gurur duyarız

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’nin İstanbul mitinginde kendisine yönelik açılan “Kadı gibi mutfaktan çıkmayan” pankartına, mutfağa girdiği bir fotoğrafla yapıt verdi.

Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun pankarta ilişkin “Bu derece aşağıladığınız, hakaret vesilesi olarak gördüğünüz biz karılar(kadınlar) size sandıkta gününüzü göstereceğiz, öyle böyle değil hem de! “Türk Karı Kuvvetleri” 🙂 Can Yücel’e saygıyla… Tüm kadınlarla birlikte #SanaSöz” paylaşımını alıntıları.

MÜTEDEYYİN GENÇ KADINLARA SESLENDİ

Tweetine bir de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in eşi Tuncer Akşener’le birlikte, Akşener ailesinin mutfağında çay doldururken çekilen bir fotoğrafını ekleyen CHP lideri, “Biz hayatı paylaşmaktan gurur duyarız. Alın şimdi bu fotoğrafı pankartınıza koyun. Sevgili genç mütedeyyin kadınlar, size aylarca ‘kazanımlarınızı kaybedersiniz’ propagandası yapanlar, tüm haklarınızı 3-5 oya sattılar. Bay Kemal asla kazanımlara dokunmaz!” yazdı. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*