Şişli’de hiçbir çocuk, eğitimde bir diğerinden geri kalmıyor!

Çocuklarımız telefon, tablet veya bilgisayarla- rıyla internetin olduğu her alanda Dijital Sınıf’a ulaşı- yor, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun ders- lere katılıyor, ayrıntılı çö- zümleriyle birlikte binlerce test ve deneme sınavına kolayca ulaşıyor. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz, onlara özel ola- rak hazırlanan canlı derslere katılıyor ve bizden ek kaynak kitap desteği alabiliyorlar. 

BİLİM EVLERİ

Eğitim Programlarına Destek Kurs Merkezlerimizde, 9-14 yaş arasındaki çocuklarımıza Türkçe, Fen Bilimleri, İngilizce ve Matematik alanında Milli Eğitim Bakanlığı’nca hazırlanan programları temel alarak eğitim desteği sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, alan gezileri, deneyler, sanatsal ve sosyal aktiviteler ile öğrencilerimizin gelişimlerine her açıdan destek oluyoruz.

LİSE VE ÜNİVERSITE TERCİH GÜNLERİ

Her yıl düzenlediğimiz Tercih Günleri ile lise ve üniversite adaylarına ücretsiz danışmanlık desteği veriyoruz.

Lise veya üniversiteye geçiş yapacak öğrencilerimiz tercihleriyle ilgili merak ettikleri tüm soruları uzman eğitmenlerimize danışıyor. Öğrencilerimize ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda en uygun eğitim kurumunu seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

GELECEĞİN SPORCULARI ŞİŞLİ’DE YETİŞİYOR

Çocuk ve gençlerin spora daha fazla katılmasını teşvik etmek için sömestr ve yaz tatillerinde ücretsiz spor okulları açıyoruz. Her çocuğumuzun ilgi alanına uygun branşlarda spor yapabilmesi için yüzme, futbol, tenis ve jimnastik başta olmak üzere 8 farklı branşta dersler veriyoruz

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir